Viena diena ar Eņģeļiem

Zīmola sesija, kas sniegs jaunu, radošu skatījumu uz zīmola attīstību

Par zīmola sesiju

Šī sesija ir labākais veids, kā radīt jaunu vai atsvaidzināt esošā zīmola pozicionējumu tirgū, kā arī nodefinēt galvenās priekšrocības un komunikācijas ziņas jaunam produktam. Tas būs lielisks pamats jūsu biznesam un turpmākai zīmola komunikācijai.

KAM tā ir domāta?

Uzņēmuma darbiniekiem, kas visvairāk strādā ar zīmolu/produktu (mārketinga, pārdošanas, klientu apkalpošanas darbiniekiem, uzņēmuma vadītājiem)

KĀ tas strādā?

Profesionāli moderēta sesija / “prāta vētra” ar uzņēmuma pārstāvjiem (3-4 stundas), konkurentu komunikācijas analīze pirms sesijas un pēc-sesijas analīze, rezultātu un rekomendāciju prezentācija

Ko jūs iegūsiet?

  • Labāku izpratni par zīmola mērķa auditoriju un konkurentiem
  • Zīmola esenci, vērtības un vienotu izpratni par tām komandā
  • Galveno zīmola solījumu un saukli
  • «Moodboard» jeb zīmola noskaņojuma bilžu kolāžu
  • Zīmola stāstu (teksts, kas tēlaini apraksta zīmola būtību)

Piešķiriet jūsu zīmolam jēgu un veidojiet stipru ilgtermiņa emocionālo saikni ar jūsu klientiem!

Nozares, ar ko esam strādājuši

15

Esam stradājuši ar tādām nozarēm, kā farmācija, medicīna, pārtika, tūrisms, kosmētika, būvniecība, IT pakalpojumi, loģistika, ražošana u.c.

Zīmolu eksperti - moderatori

Līga Buša-Lehtonena

Stratēģiskais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā un MBA Hanken School of Economics Somijā.

Vairāk kā 15 gadu pieredze mārketinga vadībā dažādos uzņēmumos gan vietējā, gan starptautiskos tirgos (Baltijā, NVS valstīs, Centrālajā un Austrumeiropā, Turcijā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā).


LinkedIn

Jeļena Rešetņikova

Radošais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā, profesionālais diploms The Chartered Institute of Marketing (CIM).

Vairāk kā 10 gadu pieredze mārketinga vadībā starptautiskos un vietējos uzņēmumos, vairāku zīmolu atjaunošana un jaunu produktu palaišana tirgū (Bite, BiFri, Laima).


LinkedIn

Piesakies zīmola sesijai!

1900 EUR + PVN

Pieteikties

Atsauksmes

Jānis ValdmanisDr.Apines zobārstniecības vadītājs

Marketing Angels ir profesionāļu komanda, kas mums ir palīdzējusi veidot uzņēmumu no pašiem pamatiem, sākot ar stratēģijas izstrādi, zīmola veidošanu, beidzot ar dažādu mārketinga kampaņu plānošanu un realizāciju. Paldies Jums par to!

Aira EgleGardumnīca «Šarlote» vadītāja

Mārketinga eņģeļi ir forši! Ir izveidots jauns, skaists zīmols, esam pozicionējuši to, kas esam. Ļoti atsaucīgi, operatīvi un viss notiek pēc plāna. Patīk, ka redz lietas no malas, par kurām paši neiedomātos. Noteikti iesaku!

Aigars Muižnieks«Premium solutions» vadītājs

"Marketing Angels" palīdzēja manam uzņēmumam nonākt līdz atbilstošam un vienkāršam zīmola pozicionējumam, kā arī nodefinēt galvenās vērtības un radīt zīmola stāstu. Perfekti izdevās uzķert to, ko pašam ilgu laiku nesanāca līdz galam nodefinēt. Liels paldies par darbu!

Piesakies zīmola sesijai