Kas ir Marketing Angels?

Mēs esam jūsu uzņēmuma ārštata mārketinga departaments – jūsu biznesa sargeņģeļi. Mēs palīdzam uzņēmumiem izplest spārnus augstākam un spēcīgākam lidojumam. Skaistu un drošu lidojumu garantē mūsu pieredze vadošos mārketinga amatos gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos, mūsu spēja sajust mūsu klientu vajadzības, uzburt īstus brīnumus un atrast pareizo risinājumu pat sarežģītākajām situācijām.

Noskaties, ko par mūsu darbiem runā mūsu klienti!

Mārketinga eņģeļu komanda

Līga Buša-Lehtonena

Stratēģiskais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā un MBA Hanken School of Economics Somijā.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze mārketinga vadībā dažādos uzņēmumos gan vietējā, gan starptautiskos tirgos (Baltijā, NVS valstīs, Centrālajā un Austrumeiropā, Turcijā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā).


LinkedIn

Jeļena Rešetņikova

Radošais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā, profesionālais diploms The Chartered Institute of Marketing (CIM).

Vairāk kā 10 gadu pieredze mārketinga vadībā starptautiskos un vietējos uzņēmumos, vairāku zīmolu atjaunošana un jaunu produktu palaišana tirgū (Bite, BiFri, Laima).


LinkedIn

Kristīne Vasara

Operatīvais eņģelis


Maģistra grāds Uzņēmējdarbības ekonomikā Latvijas Universitātē.

Astoņu gadu pieredze mārketingā un uzņēmumu vadībā. Neticamas vairāku projektu vienlaicīgas vadības prasmes, kā arī apskaužama spēja motivēt, plānot un kontrolēt.


Nataļja Palatina

Projektu vadības eņģelis


Profesionālais maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās RISEBA.

Rūpējas, lai katrs projekts tiktu novadīts augstākajā kvalitātē no idejas līdz veiksmīgam rezultātam. Ar enerģiju, entuziasmu un smaidu sejā vada katru sev uzticēto projektu.

Nataļjai ir svarīgi, lai katrs klients nonāk pie sava labākā rezultāta, tāpēc produktīvi padarīts darbs ir gandarījuma deva ik dienu.


Līva Andžāne

Projektu eņģelis


Līva rūpējas par katra klienta labsajūtu un to, lai visi darbi tiktu pabeigti laikā un teicamā kvalitātē.

Līva ir arī mūsu uzņēmuma pozitīvais, smaidīgais un radošais gariņš, kas palīdz mūsu klientiem atklāt aizvien jaunus un radošus veidus, kā sevi pasniegt pat visprasīgākajām auditorijām.


Zane Sileniece

Projektu eņģelis


Zane pārvalda un pārzina visu, kas notiek mūsu klientu sociālajos tīklos – kāds saturs tiek publicēts, kas strādā labāk un kas vēl jāuzlabo. Ikdienā līdzdarbojas lielākos un mazākos projektos un rūpējas par  to, lai katrs klients nonāktu pie sava ideālā vizuālā un saturiskā rezultāta.

Zanes stiprā puse ir plānošana un koordinēšana, tomēr sirdī viņa ir īsta māksliniece.


Zane Heidemane

Satura eņģelis


Sociālo zinātņu bakalaura grāds komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē.

Zane ir radoša personība un ikdienā savu radošumu iegulda klientu sociālo tīklu satura radīšanā. Tāpat Zane analizē satura rezultātus, optimizē un pielāgot tos katra klienta auditorijai.

Zanes stiprā puse ir spēja ātri pārslēgties no viena risināmā uzdevuma pie cita, kā arī pielāgošanās dažādām auditorijām un stiliem, kā visdažādāko tēmu pārzināšana.


Marks Rozenbergs

Jaunākais digitālā mārketinga eņģelis


Bakalaura studijas programmā “Informācijas tehnoloģijas” RTU.

Apvienojot zināšanas par digitālo mārketingu un IT nozari, Marks palīdz un asistē lielākos un mazākos projektos. Taču Markam patīk izpausties arī radoši – brīvajā laikā aizraujas ar dažādu filmu un video materiālu producēšanu.

Sertificēts Google Analytics un Google Ads speciālists.


Mūsu vērtības

 

Uz augšu!

Pacelt Jūsu biznesu jaunos augstumos – tas ir visu mūsu darbību mērķis. Mēs ceļamies augstāk kopā ar Jums, tāpēc rūpējamies par mērķtiecīgu un patīkamu lidojumu.

Mēs palīdzēsim!

Eņģeļi palīdz cilvēkiem, bet mārketinga eņģeļi gādā par uzņēmumiem. Sadarbojoties ar mums, Jūs ne tikai aiztaupīsiet sev mārketinga departamentu, bet arī neskaitāmas raizes.

Prieks darboties!

Mēs rūpējamies par to, lai sadarbība ar mums ne tikai rada ieguvumus uzņēmumam, bet arī prieku un spīdumu acīs cilvēkiem, kas tajā strādā.