Mārketinga aģentūra

Mārketinga pakalpojumi

Mārketinga ārpakalpojumi

Palīdzam uzņēmumiem, kuriem sava mārketinga nav vai nepieciešami papildspēki konkrēta projekta ieviešanai

Mārketinga stratēģija un plāns

Veidojam veiksmīgus zīmola stāstus un uzvarošu mārketinga stratēģiju

Digitālais mārketings

No mājas lapas izstrādes līdz klientu piesaistei internetā

Dizains un reklāma

Izstrādāsim atšķirīgu zīmola logo un vizuālo identitāti, kā arī pamanāmus uzņēmuma reklāmas materiālus

Mēs esam jūsu uzņēmuma ārštata mārketinga departaments – jūsu biznesa sargeņģeļi. Mēs palīdzam uzņēmumiem izplest spārnus augstākam un spēcīgākam lidojumam. Skaistu un drošu lidojumu garantē mūsu pieredze vadošos mārketinga amatos gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos, mūsu spēja sajust mūsu klientu vajadzības, uzburt īstus brīnumus un atrast pareizo risinājumu pat sarežģītākajām situācijām.

Noskaties, ko par mūsu darbiem runā mūsu klienti!

Mūsu klienti

Note: Carousel will only load on frontend.

Mūsu veiksmes stāsti

Mārketinga eņģeļi ir forši! Meklējot Google palīdzību, man parādījās eņģeļi. Ir izveidots jauns, skaists zīmols, esam pozicionējuši to, kas esam. Ļoti atsaucīgi, operatīvi un viss notiek pēc plāna. Jūtu patiesu ieinteresētību tajā, kā mums sokas. Noteikti iesaku, viņu idejām nav robežu! 🙂

Aira EgleSIA Gusto Vanilla, Gardumnīca "Šarlote"

“Marketing Angels palīdzēja mums izprast Latvijas industriālo krāsu tirgus specifiku, kā arī izstrādāt taktiskos mārketinga materiālus (brošūras, klientu prezentācijas). Visi darbi tikai veikti ļoti kompetenti, kvalitatīvi un laicīgi. Es viennozīmīgi varu rekomendēt Marketing Angels kā mārketinga nozares profesionāļus.”

Petri JarvinenGeneral Manager, Carboline Europe, North East

“Marketing Angels” komanda spēj savienot profesionālu redzējumu ar patiesi sirsnīgu un cilvēcīgu attieksmi. Sadarbība ir ļoti ērta, korekta, ātra un operatīva. Droši varam teikt, ka „Marketing Angels” komanda ir profesionāļi, kuriem varam uzticēties!”

Dr.Anda JansoneBērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja

Ar prieku sekoju līdzi tam, cik veiksmīgi Marketing Angels ir veicinājušas un turpina veicināt FEIN elektroinstrumentu zīmola atpazīstamību Latvijā. Paldies par Jūsu ieguldījumu un profesionalitāti.

Janne JärventaustaOta-Tuote Oy Direktors
 

Labākais padomdevējs ir eņģelis.

Pajautā padomu šodienai!