Vakances

Mūsu galvenais mērķis ir celt mūsu klientu biznesu jaunos augstumos, turklāt darot to ar eņģeļu vieglumu un prieku. Mēs rūpējamies par to, lai sadarbība ar mums rada ne tikai praktiskus ieguvumus uzņēmumam, bet arī prieku un spīdumu acīs cilvēkiem, kas tajos strādā. Mēs attīstāmies un maināmies līdzi laikam un patstāvīgi papildinām savu komandu ar gaišiem prātiem, enerģiskiem un profesionāliem kolēģiem.

Sadarbība uz projektiem:

  • Sociālo tīklu administrators (SMM) latviešu valodā
  • Sociālo tīklu administrators (SMM) krievu valodā
  • Tekstu rakstītāju latviešu valodā
  • Tekstu rakstītāju krievu valodā

Kas mēs esam?

Mēs esam jūsu uzņēmuma ārštata mārketinga departaments – jūsu biznesa sargeņģeļi. Mēs palīdzam uzņēmumiem izplest spārnus augstākam un spēcīgākam lidojumam. Skaistu un drošu lidojumu garantē mūsu pieredze vadošos mārketinga amatos gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos, mūsu spēja sajust mūsu klientu vajadzības, uzburt īstus brīnumus un atrast pareizo risinājumu pat sarežģītākajām situācijām.

Noskaties, ko par mūsu darbiem runā mūsu klienti!

Mūsu vērtības

 

Uz augšu!

Pacelt Jūsu biznesu jaunos augstumos – tas ir visu mūsu darbību mērķis. Mēs ceļamies augstāk kopā ar Jums, tāpēc rūpējamies par mērķtiecīgu un patīkamu lidojumu.

Mēs palīdzēsim!

Eņģeļi palīdz cilvēkiem, bet mārketinga eņģeļi gādā par uzņēmumiem. Sadarbojoties ar mums, Jūs ne tikai aiztaupīsiet sev mārketinga departamentu, bet arī neskaitāmas raizes.

Prieks darboties!

Mēs rūpējamies par to, lai sadarbība ar mums ne tikai rada ieguvumus uzņēmumam, bet arī prieku un spīdumu acīs cilvēkiem, kas tajā strādā.