Klienta izaicinājums

Riga Coding School iepriekš sadarbojās ar dažām aģentūrām, bet pieteikumu  skaits nebija apmierinošs, kā arī maksa par viena klienta piesaisti bija pārāk augsta (CPA).

Mārketinga eņģeļu risinājums

FACEBOOK reklāmkonta struktūra

Pārveidojām klientam Facebook reklāmkonta struktūru, izveidojot pārdošanas piltuves. Pārveidojām arī pašu reklāmu tekstus.

GOOGLE ADS izmantošana

Pārskatījām google ads kontu struktūru un atslēgvārdus, kā arī pašu reklāmas saturu.

CRO optimizācijas plāns mājas lapā

Izveidojām CRO optimizācijas plānu mājas lapai, kurā izstrādājām uz datiem balstītus ieteikumus mājas lapas uzlabošanai ar mērķi iegūt vairāk konversiju, kā arī padarīt lapu lietotājam draudzīgāku. Uzstādījām pareizu konversiju izsekošanu –  šī detalizētā konversiju izsekošana palīdzēja mums, nepalielinot reklāmas budžetu, jau otrajā mēnesī strauji samazināt maksu par klienta piesaisti (CPA) un palielināt klientu skaitu.

Citi risinājumi

Piedāvājām citus digitālos risinājumus (.gif banerus, IT testu), kas palīdzēja precīzāk piesaistīt auditorijas uzmanību un palīdzēja viņiem uzsākt diskusiju ar uzņēmumu.

Mūsu veikums:

  • +195,6% vairāk reģistrāciju kursiem no digitālajiem kanāliem
  • +1135,29% (12 reizes) vairāk reģistrāciju un par +285,19%(gandrīz 4 reizes) augstāks konversiju līmenis Facebook kanālā
  • +536,11%  (6 reizes) vairāk reģistrāciju un par 371,26% (gandrīz 5 reizes) augstāks konversiju līmenis Google kanālā
  • Maksu par reģistrāciju samazinājām par -80,4%