Facebook reklāma

Uztici Facebook reklāmas Marketing Angels komandai un sasniedz vairāk

Digitālais Mārketings Marketing Angels

Facebook reklāma sniedz plašas iespējas – gūt zīmola atpazīstamību, uzturēt ciešu, efektīvu un regulāru komunikāciju ar esošajiem klientiem. Bet galvenokārt sasniegt jaunus klientus un piesaistīt pārdošanas ne tikai Latvijas mērogā, bet arī visā pasaulē. Piesakies konsultācijai jau šodien un sasniedz izcilus rezultātus, izmantojot Facebook reklāmas iespējas.

Kas ir Facebook reklāma jeb Facebook Ads?

Facebook reklāma ir reklamēšanās veids sociālajā tīklā Facebook. Tas ir populārākais sociālais tīkls visā pasaulē. Facebook kopējais lietotāju skaits visā pasaulē sasniedz vairāk nekā 74% no visiem pasaules iedzīvotājiem.

Latvijā Facebook sociālo tīklu izmanto vairāk nekā 70% lietotāju[1]. Tas sniedz iespēju sasniegt plašu auditoriju gan lokālā, gan starptautiskā līmenī un mijiedarboties ar uzņēmuma specifikai visatbilstošāko auditoriju. Turklāt tas būtiski ietaupīs izmaksas un palielinās iespējas gūt reālus rezultātus.

Facebook reklāmas priekšrocības

Plašas tārgetinga iespējas

Tārgetings ir uzņēmuma potenciālo klientu atlasīšana. Šie lietotāji atbilst noteiktiem demogrāfiskiem parametriem un ietilpst konkrētās interešu grupās.

Reklāma sociālajos tīklos sniedz iespēju atlasīt auditoriju, kas pēc dažādiem faktoriem līdzinās Taviem jau esošajiem klientiem. Protams, pastāv arī iespēja atlasīt atšķirīgu auditoriju. Tas palielina iespējas paplašināt atpazīstamību.

Facebook reklāmām ir būtiski atlasīt atbilstošu mērķauditoriju. Tādā veidā tās tiks rādītas lietotājiem, kuriem jūsu piedāvājums konkrētajā brīdī ir aktuāls un nepieciešams. Tas būtiski ietaupa izmaksas un palielina reklāmu efektivitāti.

Zīmola atpazīstamības veidošana

Reklāma Facebook tīklā sniedz iespēju gūt plašu atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī pasaules mērogā, atkarībā no uzņēmuma stratēģijas un mērķiem

Pārdošanas piltuves veidošana

Facebook reklāmas rīki ļauj sasniegt auditoriju visos lēmuma pieņemšanas posmos. Sākot no atpazīstamības un iesaistes veidošanas, līdz kvalitatīvu līdu piesaistei vai auditorijas atkārtotai uzrunāšanai (Facebook Remarketing)

Rezultātu izsekošana, analīze un optimizācija

Facebook reklāmas rezultātus jebkurā mirklī ir iespējams izsekot un veikt to analīzi. Tas ļauj secināt, ar kurām reklāmām auditorija labprātāk mijiedarbojas. Piemēram, kāds saturs auditorijai šķiet vissaistošākais (fakti, kultūra, izklaide), un kura no reklāmām sniedz vislabākos rezultātus. Tas sniedz saprotamas vadlīnijas turpmākā satura veidošanai

Plašas Facebook reklāmas formātu un izvietošanas iespējas

Reklāmas ir iespējams izvietot ne tikai sociālajā tīklā Facebook (Facebook News Feed, Marketplace u.c. izvietošanas vietās). Tās var rādīties arī aplikācijā Messenger, sociālajā tīklā Instagram un Audience Network jeb mērķauditorijas tīklā, kas atrodas ārpus Facebook platformas. Tas sniedz iespēju paplašināt Facebook reklāmas iespējas sasniegt aizvien plašāku potenciālo klientu skaitu.

Kam Facebook reklāma būs noderīga?

Lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem (neatkarīgi no uzņēmējdarbības specifikas vai nozares)

Jauniem, ambicioziem uzņēmumiem (atpazīstamības, klientu iegūšanai)

Pieredzējušiem un stabiliem uzņēmumiem (klientūras paplašinājumam, lielākai atpazīstamībai, piemēram, starptautiskos tirgos)

Interneta veikaliem (pārdošanas apjomu palielināšanai, jaunu auditoriju un klientu piesaistei, jaunu tirgu atklāšanai, eksporta apjomu veicināšanai)

Kā mēs strādājam, lai Tava Facebook reklāma būtu efektīva?

Skaidri nodefinēti mērķi un adekvāts budžets mērķu sasniegšanai

Mūsu uzdevums ir strādāt klienta labā, tādēļ uzņēmuma definētais mērķis būs arī mūsu komandas galvenais mērķis, uz kuru tieksimies. Nepieciešamības gadījumā sniegsim rekomendācijas mērķu definēšanai, balstoties uz mūsu pieredzi un zināšanām.

Izveidojam pārdomātu Facebook reklāmu stratēģiju

Lai Facebook reklāma sasniegtu augstus rezultātus, ir būtiski jau sākumā nodefinēt skaidru un precīzu stratēģiju. Tas palīdzēs efektīvi sasniegt iepriekš nospraustos mērķus.

Nodefinējam mērķauditoriju un veicam konkurentu izpēti

Balstoties uz uzņēmuma mērķiem un stratēģiju, tiek noteikta piemērota mērķauditorija. Papildus tiek izpētīts kādas darbības veic esošie konkurenti. Tādā veidā tiek secināts, kas jāpaveic ir mums, lai pārvarētu konkurentus un gūtu vislabākos rezultātus.

Korekti iestatām Facebook reklāmu kontu un pārskatāmi, loģiski izveidojam kampaņu struktūru

Ļoti būtiski ir izveidot loģisku Facebook reklāmu kampaņu struktūru. Tas palīdzēs efektīvi sekot līdzi Facebook reklāmu rezultātiem. Tādā veidā jebkurā brīdī ir iespējams veikt pilnvērtīgu analīzi un saprast, kādas esošajā brīdī ir reklāmu optimizēšanas un pilnveidošanas iespējas.

Tiek sagatavoti atbilstoši Facebook reklāmu materiāli katram mērķauditorijas segmentam

Ļoti būtiski ir  sagatavot pārdomātu, kvalitatīvu reklāmu saturu, kas konkrētai mērķauditorijai būs aktuāls un interesants. Tādā veidā jūsu Facebook reklāma gūs rezultātus, mijiedarbosies ar lietotājiem un uzturēs ciešu atgriezenisko saiti ar tiem. Mūsu pakalpojumu klāstā ir arī satura veidošana un reklāmas maketu izveide, nodrošinot pilnu pakalpojumu kopumu.

Regulāri veicam Facebook reklāmas kampaņu efektivitātes analīzi un optimizāciju

Uzņēmuma reklāmu sasniegtajiem rezultātiem tiek sekots ik dienu. Tas sniedz iespēju veikt regulāru analīzi, vajadzības gadījumā veicot nepieciešamās korekcijas un Facebook reklāmas optimizējot. Katra mēneša beigās veidojam pārskatāmu atskaiti. Tajās iekļauti Facebook reklāmas kampaņu iegūtie rezultāti, secinājumi un priekšlikumi turpmākai darbībai.

Cik maksā reklāma Facebook?

Facebook reklāmas izmaksas iedalās 2 daļās:

  • Reklāmas budžets, lai reklāmas sasniegtu atbilstošus mērķus;
  • Marketing Angels aģentūras apkalpošanas izmaksas.

Visas izmaksas tiek saskaņotas ar klientu pirms  sadarbības uzsākšanas un tādējādi ir viegli kontrolējamas.

Kādēļ Facebook reklāmas ir jāuztic mums?

Klienta vēlmes, vajadzības un mērķi mums ir pirmajā vietā

Mūsu uzņēmums apvieno ilggadēju pieredzi mārketingā ar jaunākajām zināšanām par digitālo pasauli

Esam palīdzējuši izaugt dažādu nozaru un specifiku uzņēmumiem

Kopā ar mums jūsu uzņēmums sasniegs jaunas virsotnes

Noskaties, ko par mūsu darbiem runā mūsu klienti!

Zigruds Sakovičs

“PUPU MAISS” īpašnieks

“Man patīk tas, ka vairs nav jādomā par Facebook un Google reklāmām, par to parūpēsies “Marketing Angels”. Un reklāmas strādās par 100%. Kopš sākām strādāt ar “Marketing Angels”, mūsu apgrozījums katru gadu auga vismaz par 25%.”

Mūsu klienti

Note: Carousel will only load on frontend.

Piesakies sarunai ar eņģeļiem